Рейтинг наукових установ бібліотеки Вернадського

Додано 2014-12-27 користувачем Тарас Банах

Нещодавно національна бібліотека України імені Вернадського запровадила рейтинт наукових установ та вищих навчальних закладів, який базується на аналізі існуючих профілів науковців в системі Google Academia.

Наразі цей рейтинг далекий від об'єктивності, оскільки далеко не всі науковці створили свої профілі в базі даних Google Academia.

Щоб виправити цей недолік, бажано усім науковцям з ненульовим індексом Гірша, небайдужим до рейтингу своєї наукової установи, створити власний профіль в Google Academia. Це забирає декілька хвилин і нічого не коштує (а дізнатися можна багато цікавого). Більше інформації про створення профілів читайте тут. На жаль, на сайті бібліотеки Вернадського відповідна інформація розміщена на усіх мовах, окрім української (видно там зібралися палкі адепти сумнозвісного закону Ківалова-Колісниченка).

Щодо створення профілю в Google Academia виникає одне "але" -- треба мати підтверджену електронну адресу в своїй науковій установі (без такої адреси профіль не буде актуалізовано у властивий спосіб).


© Розробник сайту Олена Гринів